Anderson Cavaliers
Aug 24th: Anderson 34 Skipstone Academy 6 (East) (1-0, 1-0)
Aug 31st: Anderson 21 North Georgia 20 (non-gfc) (1-0, 2-0)
Sept 7th: New Covenant Knights 20 Anderson 14 (non-gfc) (1-0, 2-1)
Sept 14th: Anderson 58 North Atlanta 0 (non-gfc) (1-0, 3-1)
Sept 21st: Anderson 42 Camden Military 32 (non-gfc) (1-0, 4-1)
Sept 28th: Anderson 35 East Atlanta 15 (East) (2-0, 5-1)
Oct 5th: bye
Oct 12th: Augusta Prep 24 Anderson 21 (East) (2-1, 5-2)
Oct 19th: Anderson 34 Georgia Force 29 (East) (3-1, 6-2)
Oct 27th GFC Playoffs: Anderson 56 HSD 0 (4-1, 7-2)
Nov 3rd: GFC Semifinals: Anderson 26 North Georgia 13 (5-1, 8-2)
Nov 10th: GFC Championship: East Atlanta 20 Anderson 14 (5-2, 8-3)

Augusta Prep
Aug 31st: Augusta Prep 36 Bethlehem Christian 14 (non-gfc) (0-0, 1-0)
Sept 7th: Augusta Prep 31 Curtist Baptist 12 (non-gfc) (0-0, 2-0)
Sept 14th: Thomas Jefferson 44 Augusta Prep 38 (non-gfc) (0-0, 2-1)
Sept 21st: Georgia Force 22 Augusta Prep 21 (East) (0-1, 2-2)
Sept 28th: Westminister 34 Augusta Prep 7 (non-gfc) (0-1, 2-3)
Oct 5th: Augusta Prep 22 East Atlanta 15 (East) (1-1, 3-3)
Oct 12th: Augusta Prep 24 Anderson 21 (East) (2-1, 4-3)
Oct 19th: Augusta Prep 46 Skipstone Academy 0 (East) (3-1, 5-3)
Nov 3rd: GFC Semifinals: East Atlanta 28 Augusta Prep 14 (3-2, 5-4)

East Atlanta
Aug 17th: East Atlanta 21 Skipstone Academy 0 (non-gfc) (0-0, 1-0)
Aug 24th: East Atlanta 36 HSD 0 (non-gfc) (0-0, 2-0)
Aug 31st: East Atlanta 32 Holy Spirit 0 (non-gfc) (0-0, 3-0)
Sep 7th: East Atlanta 41 Young American 7 (non-gfc) (0-0, 4-0)
Sept 14th: East Atlanta 12 Georgia Force 7 (East) (1-0, 5-0)
Sept 21st: bye week
Sept 28th: Anderson 35 East Atlanta 15 (East) (1-1, 5-1)
Oct 5th: Augusta Prep 22 East Atlanta 15 (East) (1-2, 5-2)
Oct 12th: East Atlanta 14 Skipstone Academy 7 (East) (2-2, 6-2)
Oct 19th: East Atlanta 34 North Atlanta 0 (non-gfc) (2-2, 7-2)
Oct 27th GFC Playoffs: East Atlanta 28 Holy Spirit Prep 16 (3-2, 8-2)
Nov 3rd: GFC Semifinals: East Atlanta 28 Augusta Prep 14 (4-2, 9-2)
Nov 10th: GFC Championship: East Atlanta 20 Anderson 14 (5-2, 10-2)

Freedom Academy
Aug 24th: Grace Baptist 22 Freedom Academy 18 (non-gfc) (0-0, 0-1)
Aug 31st: Freedom Academy 20 North Atlanta 0 (West) (1-0, 1-1)
Sept 7th: Georgia Force 45 Freedom Academy 0 (non-gfc) (1-0, 1-2)
Sept 14th: Holy Spirit 22 Freedom Academy 8 (West) (1-1, 1-3)
Sept 21st: Grace Baptist 34 Freedom Academy 20 (West) (1-2, 1-4)
Sept 28th: Crown 82 Freedom Academy 12 (non-gfc) (1-2, 1-5)
Oct 5th: North Georgia 64 Freedom Academy 6 (West) (1-3, 1-6
Oct 12th: HSD Panthers 16 Freedom Academy 14 (West) (1-4, 1-7)
Oct 19th: home vs Lancaster Christian (non-gfc) (1-4, 1-8)

Georgia Force
Aug 17th: Force 21 Young American Christian 14 (non-gfc) (0-0,1-0)
Aug 24th: Force 36 North Atlanta 0 (non-gfc) (0-0, 2-0)
Aug 31st: Force 31 Skipstone Academy 16 (East) (1-0, 3-0)
Sept 7th: Force 45 Freedom Academy 0 (non-gfc) (1-0, 4-0)
Sept 14th: East Atlanta 12 Georgia Force 7 (East) (1-1, 4-1)
Sept 21st: Force 22 Augusta Prep 21 (East) (2-1, 5-1)
Sept 28th: Force 31 North Georgia 24 (non-gfc) (2-1, 6-1)
Oct 5th: Force 31 Holy Spirit 9 (non-gfc) (2-1, 7-1)
Oct 12th: bye week
Oct 19th: Anderson 34 Force 29 (East) (3-1, 7-2)

Grace Baptist
Aug 17th: Crown 62 Grace Baptist 0 (non-gfc) (0-0, 0-1)
Aug 24th: Grace Baptist 22 Freedom Academy 18 (non-gfc) (0-0, 1-1)
Aug 31th: HSD 38 Grace Baptist 36 (non-gfc) (0-0, 1-2)
Sep 7th: Holy Spirit 35 Grace Baptist 28 (West) (0-1, 1-3)
Sep 14th: bye week
Sep 21st: Grace Baptist 34 Freedom Academy 20 (West) (1-1, 2-3)
Sep 28th: Covenant Christian Academy 54 Grace Baptist 26 (non-gfc) (1-1, 2-4)
Oct 5th: North Atlanta 26 Grace Baptist 12 (West) (1-2, 2-5)
Oct 12th: North Georgia 60 Grace Baptist 0 (West) (1-3, 2-6)
Oct 19th: HSD 38 Grace Baptist 28 (West) (1-4, 2-7)

HSD Panthers
Aug 24th: East Atlanta 36 HSD Panthers 0 (non-gfc) (0-0, 0-1)
Aug 31st: HSD Panthers 38 Grace Baptist 36 (non-gfc) (0-0, 1-1)
Sept 7th: HSD Panthers 24 North Atlanta 14 (West) (1-0, 2-1)
Sept 14th: North Georgia 50 HSD Panthers 0 (West) (1-1, 2-2)
Sept 21st: Skipstone Academy 47 HSD Panthers 6 (non-gfc) (1-1, 2-3)
Sept 28th: Holy Spirit 3 HSD Panthers 0 (West) (1-2, 2-4)
Oct 5th: Crown 39 HSD Panthers 0 (non-gfc) (1-2, 2-5)
Oct 12th: HSD Panthers 16 Freedom Academy 14 (West) (2-2, 3-5)
Oct 19th: HSD 38 Grace Baptist 28 (West) (3-2, 4-5)
Oct 27th GFC Playofs: Anderson Cavaliers 56 HSD 0 (3-3, 4-6)

Holy Spirit Prep
Aug 31st: East Atlanta 32 Holy Spirit Prep 0 (non-gfc) (0-0, 0-1)
Sept 7th: Holy Spirit Prep 35 Grace Baptist 28 (West) (1-0, 1-1)
Sept 14th: Holy Spirit 22 Freedom Academy 8 (West) (2-0, 2-1)
Sept 21st: Dominion Christian 38 Holy Spirit 9 (non-gfc) (2-0, 2-2)
Sept 28th: Holy Spirit Prep 3 HSD Panthers 0 (West) (3-0, 3-2)
Oct 5th: Georgia Force 31 Holy Spirit Prep 9 (non-gfc) (3-0, 3-3)
Oct 12th: Holy Spirit Prep 26 North Atlanta 0 (West) (4-0, 4-3)
Oct 19th: North Georgia 26 Holy Spirit Prep 0 (West) (4-1, 5-3)
Oct 27th GFC Playoffs: East Atlanta 28 Holy Spirit Prep 16 (4-2, 5-4)

North Atlanta Saints
Aug 17th: North Georgia 42 North Atlanta 0 (non-gfc) (0-0, 0-1)
Aug 24th: Georgia Force 36 North Atlanta 0 (non-gfc) (0-0, 0-2)
Aug 31st: Freedom Academy 20 North Atlanta 0 (West) (0-1, 0-3)
Sept 7th: HSD 24 North Atlanta 14 (West) (0-2, 0-4)
Sept 14th: Anderson 58 North Atlanta 0 (non-gfc) (0-2, 0-5)
Sept 21st: North Georgia 38 North Atlanta 0 (West) (0-3, 0-6)
Sept 28th: Skipstone Academy 41 North Atlanta 18 (non-gfc) (0-3, 0-7)
Oct 5th: North Atlanta 26 Grace Academy 12 (West) (1-3, 1-7)
Oct 12th: Holy Spirit 26 North Atlanta 0 (West) (1-4, 1-8)
Oct 19th: East Atlanta 34 North Atlanta 0 (non-gfc) (1-4, 1-9)

North Georgia Falcons
Aug 17th: North Georgia 42 North Atlanta 0 (non-gfc) (1-0)
Aug 24th: bye week
Aug 31st: Anderson 21 North Georgia 20 (non-gfc) (0-0, 1-1)
Sept 7th: Skipstone Academy 8 North Georgia 0 (non-gfc) (0-0, 1-2)
Sept 14th: North Georgia 50 HSD 0 (West) (1-0, 2-2)
Sept 21st: North Georgia 38 North Atlanta 0 (West) (2-0, 3-2)
Sept 28th: Georgia Force 31 North Georgia 24 (non-gfc) (2-0, 3-3)
Oct 5th: North Georgia 64 Freedom Academy 6 (West) (3-0, 4-3)
Oct 12th: North Georgia 60 Grace Baptist 0 (West) (4-0, 5-3)
Oct 19th: North Georgia 26 Holy Spirit 0 (West) (5-0, 6-3)
Oct 26th: Crown 17 North Georgia 12 (5-0, 6-4)
Nov 3rd: GFC Semifinals: Anderson 26 North Georgia 13 (5-1, 6-5)

Skipstone Academy
Aug 10th: Appling Christian 44 Skipstone Academy 0 (non-gfc) (0-0, 0-1)
Aug 17th: East Atlanta 21 Skipstone Academy 0 (non-gfc) (0-0, 0-2)
Aug 24th: Anderson 34 Skipstone Academy 6 (East) (0-1, 0-3)
Aug 31st: Georgia Force 31 Skipstone 16 (East) (0-2, 0-4)
Sept 7th: Skipstone Academy 8 North Georgia 0 (non-gfc) (0-2, 1-4)
Sept 14th: bye week
Sept 21st: Skipstone Academy 47 HSD 6 (non-gfc) (0-2, 2-4)
Sept 28th: Skipstone Academy 41 North Atlanta 18 (non-gfc) (0-2, 3-4)
Oct 7th: Calvary 36 Skipstone Academy 13 (non-gfc) (0-2, 3-5)
Oct 12th: East Atlanta 14 Skipstone Academy 7 (East) (0-3, 3-6)
Oct 19th: Augusta Prep 46 Skipstone Academy 0 (East) (0-4, 3-7)